Haber
İşitme Engelliler Futbol Süper Ligi’ne yükselen takımlar belli oldu.
![](https://haberayas.com.tr/wp-content/uploads/2023/06/isitme-engelliler-futbol-super-ligine-yukselen-takimlar-belli-oldu-A3CtAUyw.webp)
İşitme Engelliler Futbol Ligi’ne katılmaya hak kazanan takımlar belli oldu.
Türkiye İşitme Engelliler SporTürkiye Federasyonu’ndan (TIESF) yapılan açıklamaya göre, 2022-2023 Cemil Can Futbol Sezonu 1. Lig maçları 2-4 Haziran tarihlerinde oynandı.
Grup maçlarını başarıyla tamamlayan Kartal Belediyesi IESK, Pamukkale SSK, Sincan IESK, Sivas SSK, Şanlıurfa SSK ve Gaziantep IESK takımları Süper Lig’de mücadele etme hakkını elde etti.